Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українець винайшов спосіб платити за комуналку у 7 разів меншеТакий кмітливий українець, який винайшов власний спосіб економно обігріти оселю мешкає на Тернопільщині, в місті Шумськ.
Боярський Владислав вирішив відмовитися від обігріву будинку газом у зв’язку із космічними тарифами. Сама ж ідея підвищення енергоефективності будинку виникла у чоловіка ще 10 років тому. Однак до її реалізації Владислав взявся лише три роки тому.

За словами чоловіка, все почалося з покупки сонячного повітряного колектора для установки на даху свого будинку. Чоловік повністю переробив систему опалення житла, саме завдяки цьому сім’я перестала витрачати колосальні суми на оплату рахунків, а це близько 3-4 тисяч гривень за газ.
Якщо ж сонячної енергії не вистачає, то сім’я використовує електричні обігрівачі. В таких умовах середня температура в будинку близько +20 градусів, а оплата по рахунках складає від 600 до 900 гривень в місяць.

На даху будинку встановлено колектор, який використовує енергію сонця. Найбільш холодне місце біля вхідних дверей – там винахідник встановив спеціальний повітряний компресор. За словами Влада, він необхідний для фільтрації та очищення повітря. Потім це повітря направляється в колектор, прогрівається там до 40 градусіві теплим повертається в приміщення.
Таким чином, середня температура у кімнатах становить 20 градусів. За словами господаря, на обігрів всього трикімнатного будинку вистачає лише 30 хвилин. По суті система обігріву будинку аналогічна системі автомобільної печі.
Основа колектора дерев’яна, всі елементи пофарбовані в чорний колір, щоб уникнути необхідності частої заміни деталей. Чоловік склав колектором самостійно і витратив на це до 1,5 тисяч гривень. Тож тепер родина у 7 разів менше коштів тратить на опалення, пишe Znaj.ua.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: