Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Прогноз погоди на п'ятницю: в Україні мокрий сніг, дощ і ожеледиця

Прогноз погоди на п'ятницю: в Україні мокрий сніг, дощ і ожеледиця
16 березня в Києві хмарно, невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-5 градусів, удень -1...-3 градуси. 

На заході України хмарно, уночі невеликий мокрий сніг з дощем, тільки в Закарпатті без істотних опадів, удень дощ, у Волинській і Рівненській областях мокрий сніг, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, удень +4...+11 градусів; у Волинській і Рівненській областях уночі +1...-5 градусів, удень -2...+3 градуси.

У Карпатах уночі без істотних опадів, удень дощ, температура вночі -1...-6 градусів, удень 0...+5 градусів.

У Моршині вночі невеликий мокрий сніг з дощем, удень дощ, температура вночі +1...+3 градуси, удень +7...+9 градусів.

У Трускавці вночі невеликий мокрий сніг з дощем, удень дощ, температура вночі +1...+3 градуси, удень +7...+9 градусів.

У Сваляві вночі без істотних опадів, удень дощ, температура вночі +1...+3 градуси, удень +8...+10 градусів.

На півночі України хмарно, невеликий сніг, тільки вночі в Чернігівській і Сумській областях без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-9 градусів, удень +1...-5 градусів.

У центрі України хмарно, невеликий мокрий сніг з дощем, тільки в Полтавській і Дніпропетровській областях без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+4 градуси, у Полтавській області -4...+1 градус, удень 0...+7 градусів, у Вінницькій області +3...+8 градусів.

На сході України хмарно, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...+2 градуси, удень +2...+7 градусів; у Харківській області вночі -1...-6 градусів, удень -2...+3 градуси.

На півдні України хмарно, невеликий дощ, у Херсонській і Запорізькій областях без істотних опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+6 градусів, удень +5...+10 градусів; у Запорізькій області вночі -3...+2 градуси, удень +3...+8 градусів.

У Криму хмарно, уночі без істотних опадів, удень невеликий дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, удень +7...+12 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі +2...+4 градуси, удень +9...+11 градусів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: