Головна > Новини / Україна > Погода на Водохрещу: синоптики прогнозують невеликий мороз, місцями сніг

Погода на Водохрещу: синоптики прогнозують невеликий мороз, місцями сніг


19-01-2019, 16:47. Розмістив: redaktor
​В Україні на Водохрещу обіцяють морозну погоду без опадів, в регіонах температура опуститься до 8 морозу, вдень буде сонячно, в Києві від 1 до 3 морозу і без опадів.

Сьогодні, 19 грудня, майже на всій території України буде холодно, сніг випаде тільки у декількох східних областях. На решті території опадів не передбачається. Про це повідомляється в прогнозі Українського гідрометеоцентру.
Середня темпераФтура вдень становитиме від -1 до -4°C. На Півдні і Сході від 2 до 5 тепла. Вночі стовпчик термометра опуститься до -8°C. Вітер переважно західний, 5-10 м/сек. У Києві - без опадів. Вітер східний, 5-10 м/сек. Температура від -1 до -3.
На заході України хмарно з проясненнями, вдень без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -2... -8 градусів, в Івано-Франківській і Чернівецькій областях -5... -10 градусів, вдень 0... - 6 градусів.
У Карпатах вночі невеликий сніг, вдень без опадів, температура вночі -9... -14 градусів, вдень -2... - 7 градусів.
У Моршині без опадів, температура вночі -5... -7 градусів, вдень -1... -3 градуси.
У Трускавці без опадів, температура вночі -5... -7 градусів, вдень -1... -3 градуси.
У Сваляві вночі невеликий сніг, вдень без опадів, температура вночі -4... -6 градусів, вдень -1... -3 градуси.
На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3... -9 градусів, вдень 0... - 6 градусів.
У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3... -9 градусів, у Дніпропетровській області 0... -5 градусів, вдень 0... -6 градусів.
На сході України хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі + 2... -4 градуси, вдень 0... + 5 градусів, в Харківській області +1... - 4 градуси.
На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі + 2... - 4 градуси, вдень -2... + 5 градусів.
У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі + 2... -3 градуси, удень +1... + 6 градусів.
У Ялті без опадів. Температура вночі + 3... + 5 градусів, удень +3... + 5 градусів.
19 січня відзначається свято Хрещення Господнього або Богоявлення. По погоді цього дня судили про погоду на літо. Якщо в цей день холодна, ясна погода - літо буде засушливим. Похмура і сніжна погода вказувала на рясний урожай. У давнину говорили: "День теплий - хліб темний (густий)", значить слід було очікувати хорошого урожаю хлібів. Також на хороший врожай вказували сині хмари і сніг пластівцями.

Температурний режим в Україні 19 січня станом на 20:00


Повернутися назад