Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 27 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 27 грудня 2019 року.

Овен
В цей день зірки радять Овнам максимально зосередитися на виконанні боргу і реалізації планів, на кар'єрі або іншій важливій мети. У будь-якій діяльності бажано проявити передбачливість і холоднокровність, дотримуватися техніки безпеки. За умови працьовитості і досвіду роботи в складних умовах, високі шанси відзначитися перед вимогливим начальником або замовником, суворим екзаменатором, інформує Ukr.Media.
Телець
Тельці сьогодні йдуть вперед з упевненістю танка, знаючи, що мають на це повне право. День стабільний, можна спокійно займатися обраною справою. Якщо вас чекають труднощі, то вони передбачувані, а у вас є всі потрібні інструменти для їх ефективного подолання. Добре освоювати законні шляхи і території, демонструвати професіоналізм. Вдала доба для цільової співпраці з колегами-іноземцями.
Близнюки
Близнюкам варто сміливіше працювати над завданнями дня, не відступати, не нервувати і не падати духом. Умови сьогодні наближені до бойових, але навіть негатив обернеться позитивом, якщо ви збережете витримку, зробите все грамотно і вчасно. Багатьом Близнюкам допоможе суворе загартування останніх місяців, відпрацьований на досвіді алгоритм дій. Можливо, доведеться віддати борг, сплатити податок або принести жертву.
Рак
Ракам життя пропонує не дуже рівноважне, зате ефективне співробітництво. Можливі жорсткі рамки, відмова від відпочинку і радощів життя на користь партнерського боргу. Вибір може бути номінальним, так як при захисті і опорі на чуже плече ви свідомо зробите більше і з меншими енерговитратами. День гарний для професійних тренінгів, злагоджених тандемних зусиль у сфері бізнесу, спорту, менеджменту.
Лев
Сьогодні зірки радять Левам кинути всі сили на роботу, або необхідну за ситуації трудомістку процедуру. Хоча зараз ви заручники обставин і в якійсь мірі раби своїх зобов'язань, ви можете багато чого зробити в межах своїх прав і повноважень, на відведеній вам ділянці або етапі. Варто впритул зайнятися малоприємними процесами, пов'язаними з ремонтом, очищенням, прибиранням, лікуванням, розкриттям проблем.


Діва
Сьогодні Діви охоче займаються знайомою справою, в тому числі, чорновою частиною творчої роботи. Досвід і майстерність дозволять не боятися кризи. Ви — той майстер, що граючись, бере бар'єри і ні в якій ситуації «сокири на руки не упустите». День гарний для ведення бізнесу, жорстких ігор, планових тренувань. Батькам варто скористатися нагодою, щоб дати наочний урок подолання труднощів дітям.
Терези
Сьогодні Терезам краще відкласти приємні творчі заняття, тимчасово заблокувати думки про свободу та розваги і зануритися в необхідні справи. Добре зайнятися прибиранням житла, ремонтом речей, освоєнням території, впровадженням нововведень, уточненням меж, охороною фундаментальних цінностей. Важливо діяти за правилами та планом, без зайвої метушні, доповнювати активні дії контролем на кожному етапі.
Скорпіон
Сьогодні у Скорпіонів талант відчувати об'єктивні межі та ефективно діяти в заданих рамках, що й стане запорукою успіху. Якщо ви особисто встановили правила, то будете справно дотримуватися їх і чекати того ж від інших. Витримка допоможе вам контролювати свої почуття. Тому, кому вважаєте за потрібне, ви надасте кваліфіковану допомогу — і так само легко отримаєте її, особливо, від колег і старших.
Стрілець
День змушує Стрільців до жорсткої фінансової та податкової політики. Безтурботні в минулому Стрільці зіткнуться з відстроченими наслідками своєї недбалості й авантюризму, аж до примусового (але цілком законного) відбирання коштів. Зростає ризик зіткнутися з вилученням цінностей, перевіркою, контролем, стягненням. Важлива економічність і функціональність покупок. Можливий інтерес до старих речей.
Козоріг
Сьогодні Козороги вірні принципу «сім разів відміряй, один відріж». Причиною тому іноді може бути страх чи скупість, але частіше це буде прихований план, в деталі якого Козороги не присвятять навіть своїх друзів. Продуманий ризик себе повністю виправдовує, але можна вибрати і тактику свідомого недіяння, вичікування. Далекоглядність і обачність важливі подвійно, якщо ви дієте в розрахунку на майбутнє.
Водолій
День змушує Водоліїв дотримуватися секретності, діяти приховано і обачно. Життя може вимагати радикальних і жорстких, але все ж обережних, акуратних і професійних заходів. Знадобиться страховка, «тил», резерв, шлях для відступу. День продуктивний, якщо ви в силу боргу працюєте на самоті, в охоронній службі, в неприємному або небезпечному місці, на закритій території, під прикриттям.
Риби
Цей день допомагає Рибам дотримуватися плану, дотримуватися дисципліни, дотримуватися професійних стандартів та етики. Відмінним стимулом тримати себе в рамках буде перспектива на майбутнє з вельми привабливими бонусами. Також, вас може дисциплінувати і мотивувати приклад чужого успіху, присутність впливової персони або встановлений над вами і вам подібними строгий зовнішній контроль.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: