Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп на 26 травня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 26 травня 2019 року.

Овен
Сьогодні Овнам не варто вирушати в поїздки і захоплюватися відвертим обговоренням своїх проблем. Не всіма подробицями варто ділитися навіть із сусідами і родичами. Якщо клопоту не уникнути, краще віддати перевагу сімейним справам, благоустрою побуту і території. Інформація в цю добу не дуже точна, можливі плітки і безпідставні домисли. Не варто афішувати джерела доходу і витрати, інформує Ukr.Media.
Телець
В цей день Тельцям краще спиратися на інтуїцію, наприклад, на своє естетичне чуття або на діловий досвід. В цьому випадку буде успішніша поїздка, пошук і будь-яка дія, виявиться точніший вибір, краще пройде операція, побачення. Не варто сьогодні вірити комусь на слово. Бажано перевіряти поточну інформацію фінансової властивості, включаючи чеки, повідомлення мобільного банку та супровідні документи.
Близнюки
Сьогодні зірки радять Близнюкам стати обачнішими у висловлюваннях від свого імені. Все, що ви скажете, легко може обернутися проти вас. Не варто будувати сміливі плани навіть на найближчий час: ви можете помилятися або не володіти точною інформацією для прийняття рішень. Не виключаються і випадкові непорозуміння. Краще займатися практичними справами, не пов'язаними з відповідальністю.
Рак
В цей день Раки можуть покластися на власне чуття, воно стане точніше будь-якої зовнішньої навігації. До того ж, у коханні вас порадують романтичність і чуттєвість, а в бізнесі виручить ділова хватка. Сьогодні небажано заводити знайомства, особливо з прицілом на майбутнє, і відправлятися в дорогу, особливо дальню. Можливі проблеми зі зв'язком або маршрутом, ситуації непорозуміння або замовчування правди.
Лев
Левам у цей день згодиться обережність. Зірки радять не ставитися негативно до такого почуття, як страх: сьогодні вітається здорова передбачливість і перестраховка, а почуття можливої небезпеки стане прекрасним попереджувальним сигналом. В цю добу вам не рекомендується ризикувати, не варто демонструвати напоказ свою сміливість. Мовчання часом буде вигідніше відвертості.


Діва
Сьогодні Дів може насторожити чужий настрій. Зірки натякають, що для цього є причини, але не радять захоплюватися теоріями змови. Досить утриматися від обіцянок, скептичніше ставитися до слів співрозмовника, не розкривати плани, не зізнаватися в почуттях. Безпечна перевірена співпраця, яка не вимагає узгоджень. У любові стане в нагоді розуміння без слів, смаки партнера важливіші за власні.
Терези
Сьогодні Терезів поглине рутина, але день не буде нудним. Будь-які дрібниці в цей день супроводжуються переживаннями, і частина з них виявиться не в міру болючою, порівняно з масштабом проблеми. Не виключений занадто пильний інтерес до тонкого нюансу. Може викликати тривогу поганий знак, прикмета, занепокоєння у зв'язку з тваринами або здоров'ям. Важливо менше думати і говорити, а більше діяти.
Скорпіон
Сьогодні у Скорпіонів загострене чуття, багато представників знаку інтуїтивно зроблять в потрібний момент правильні дії. Зірки попереджають про небезпеку сумнівів і радять вам менше прислухатися до порад зі сторони. При дотриманні даної рекомендації, день вдалий для більшості заходів. Вдасться уникнути небезпек, гладко підуть справи в бізнесі і любові, стане успішним співробітництво.
Стрілець
Сьогодні Стрільці чутливі до домашньої атмосфери, стану сімейних справ, нюансів побуту і тем, пов'язаних з нерухомістю. Важливі сімейні зв'язки, контакти з земляками і домочадцями. День підходить для продуманих безпечних дій у перелічених сферах, але бажана підстраховка. Не рекомендується вести переговори і підписувати папери: можна зробити хибний крок, видати секрет, позбутися опори.
Козеріг
Козерогам зірки підказують, що сьогодні будь-яка інформація має «подвійне дно», а будь-яке послання містить підтекст. В ціні делікатність, приватність. Щоб відрізнити правду від брехні, потрібна проникливість. Можливе помилкове послання, спам. Не варто відповідати на повідомлення, щось обіцяти. Якщо хочете викликати довіру, краще не шукати слова, а діяти: дана тактика виручить і в справах, і в любові.
Водолій
Сьогодні зірки радять Водоліям подвоїти увагу до фінансових справ, і не стільки до матеріальної складової, скільки до інформаційної та етичної. Навіть при вдалій угоді можливі помилки в платіжних документах, негідні мотиви продавця, покупця, посередника, інвестора. Не виключені проблеми з гонораром за інтелектуальну працю, наприклад, літературну, перекладацьку, репетиторську роботу.
Риби
Сьогодні Рибам варто стежити за своїми словами і емоціями. День вдалий, якщо ви не дозволите переживанням і думкам потягнути вас на хибний шлях. Можливі випадкові капризи, є ризик опинитися у владі давньої поганої звички або нав'язливого нереалізованого бажання. В цю добу краще уникати оціночних суджень, переговорів, дискусій, бесід, консультацій і не ділитися навіть із близькими.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: