Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

5 вагомих причин вживати морську капусту

​Пояснення медиків.

Багато хто знає, що морські водорості є багатим джерелом йоду - елементу, що забезпечує здорові функції щитовидної залози. Але фахівці в області харчування зазначають: для вживання морської капусти (з бурих водоростей келп) існують і інші причини, інформує Ukr.Media.
Захищає від розвитку діабету
У морській капусті міститься багато клітковини - компонента, який ефективно допомагає регулювати рівні глюкози та інсуліну. Дослідники заявили, що вживання морських водоростей підвищує чутливість до інсуліну.
Оздоровлює кишечник
Кишкові бактерії розщеплюють клітковину, що міститься в морській капусті, на сполуки, які сприяють оздоровленню мікрофлори кишечника. Таким чином нормалізується не тільки робота травного тракту, але стан здоров'я в цілому.
Сприяє схудненню
Морська капуста ідеальна для схуднення. По-перше, вона низькокалорійна. По-друге, в ній містяться альгінова кислота і волокна, які практично не перетравлюються і діють у кишечнику як абсорбенти, виносячи з собою з організму токсини і залишки переробленої жиру.
Захищає серце
За наявними даними, щоденне вживання невеликої кількості морської капусти, знижує ризик серцевих нападів, зміцнює стінки судин, знижує концентрацію холестерину в крові. Також морська капуста в щоденному раціоні допомагає нормалізувати тиск. Цей доступний продукт - прекрасне джерело поліненасичених незамінних жирних кислот Омега-3 і Омега-6, необхідних для попередження атеросклерозу.
Перешкоджає розвитку раку
Морська капуста відрізняється високим вмістом лігнанів - речовин з антиоксидантною дією. Ця група фенольних сполук допомагає блокувати хімічні сполуки, що викликають рак. За словами фахівців, лігнани володіють не тільки протипухлинною активністю, вони також покращують роботу печінки і нервової системи.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: