Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатська поліція готується до конкурсу «Кращий державний службовець» (ФОТО)

Закарпатська поліція готується до конкурсу «Кращий державний службовець» (ФОТО)


Під головуванням заступника начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Івана Пеняка відбулося засідання організаційного комітету першого туру конкурсу «Кращий державний службовець».

Сьогодні, 21 березня, відбулося перше засідання організаційного комітету конкурсу «Кращий державний службовець» на місцевому рівні. Провів зустріч заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Іван Пеняк.

Поліція завершила відбір кандидатів, які позмагаються за право представляти Закарпаття у фінальному етапі конкурсу в НПУ. До кінця тижня члени комісії перевірять відповідність претендентів до заявлених критеріїв.

Закарпатська поліція готується до конкурсу «Кращий державний службовець» (ФОТО)


Перший тур конкурсу «Кращий державний службовець» на Закарпатті відбудеться 18 та 19 квітня. Завдання плануються трьох видів: тести на знання законодавства, діловодства та перевірка рівня володіння комп’ютером. Всі питання та критерії оцінювання розробляються на рівні оргкомітету Національної поліції України. На Закарпатті, як і в інших регіонах України, переможців визначатимуть у двох категоріях: керівник та службовець.

На Закарпатті організаційний комітет конкурсу очолює заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Іван Пеняк. У завершальному етапі конкурсу свої знання та професійні навички фіналісти продемонструють особисто Голові Національної поліції України Сергію Князєву.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: