Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатцям готують чергову зміну водних тарифів

Закарпатцям готують чергову зміну водних тарифів (ВІДЕО)


Востаннє тариф на воду змінювався у грудні торік. Тоді він зріс до майже 20-ти гривень. У комунальному підприємстві запевняють, перегляд зумовлений кількома факторами: зростання цін на електроенергію, нарахування податків, зростання цін на паливно-мастильні матеріали та реагенти.

Майже півтора мільйона гривень складає дефіцит коштів. І він буде нараховуватися щороку, якщо тариф не перерахувати. Плюс 27 млн гривень – це заборгованість по не сплаті рахунків. 17-ть з яких «заслуга» Коритнянської сільради. З ними ведуться перемовини про перехід на індивідуальний облік,адже рахунки по фонду розвитку – заблоковані рішенням суду. Містяни ж просять документи для ознайомлення. Якщо вони будуть різнитися, вимагатимуть повторної перевірки. Але керівництво комунального підприємства запевняє, що усі закупівлі проводять відкрито.

Думки містян стосовно зростання тарифу розділилися. Після двогодинного обговорення громадськість розходиться, а директор підприємства Станіслав Карташов каже, надсилатимуть пакет документів до НКРЄ про перегляд тарифу.

Якщо документи будуть затверджені, тариф буде змінено не раніше червня. І ось попередньо встановлені ціни:
- на централізоване водопостачання та водовідведення: – 24,68 грн./м3
- на послуги з постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем – 26,03грн за «букометр». Але, якщо фактори, від яких залежить ціна води будуть зростати і надалі. Цілком імовірно. Що і вартість води піде в гору.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: