Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У райлікарні "червонозонного" Берегова кількість ліжок для інфікованих коронавірусом збільшили до 130 (ВІДЕО)

Палата інтенсивної терапії у Берегівській ЦРЛ повністю заповнена хворими на СOVID-19. Про це нині розповів директор медзакладу Йосип Бубряк. За його словами, одна пацієнтка знаходиться сьогодні на штучній вентиляції легень.
У райлікарні "червонозонного" Берегова кількість ліжок для інфікованих коронавірусом збільшили до 130 (ВІДЕО)Через те, що місто в "червоній" зоні, в лікарні збільшили кількість ліжок для інфікованих. Із 9 листопада Берегово далі перебуватиме в "червоній" зоні. Так нині вирішила Державна комісія ТЕБ та НС, — розповіла головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик. Про життя міста в умовах карантину дізнавалися кореспонденти Суспільного.

6 листопада попри перебування міста в "червоній" зоні міський ринок Берегова відчинений. Роботу у сфері торговельного обслуговування просили дозволити члени міської комісії ТЕБ та НС ще 2 листопада, відколи місто потрапило до червоного списку. Марія Тесак, продавчиня на ринку, розповіла: ринкам працювати дозволили з умовою дотримання дистанції та носіння масок.
"Менше людей стало, тому що не їздить транспорт із сіл. Виживати важко, але виживаємо", — сказала жінка.
Василь Король прийшов на ринок по продукти.
"Я вважаю, що нерозумно зачиняти ринок, а залишати працювати супермаркети, — сказав Василь Король. — Тут безпечніше, ніж у закритому приміщенні. Обов’язково потрібно дотримуватися заходів безпеки. Що можливо — робити. Хай хоч одну людину вбереже — і то буде добре".
Також на ринку кореспондентка Суспільного зустріла Катерину. Жінка розповіла: від перебування в "червоній" зоні дуже страждає економіка: "Люди майже нічого не торгують. Вони нічого не продають: ні в онлайн, нікуди. Звісно, що втрачають".
Кількість ліжок збільшили для інфікованих коронавірусом жителів Берегівщини на Закарпатті
Інфікованих коронавірусом жителів Берегова та Берегівського району з квітня приймають у центральній райлікарні, розповів медичний директор Йосип Бубряк. Каже: облаштували 3 інфекційні відділення. У першому — 46 ліжок із палатою інтенсивної терапії. Кількість місць для пацієнтів збільшили.
"Додатково розгорнули до 75 (ліжок, — ред.), — розповів Йосип Бубряк. — І одразу, враховуючи те, що місто Берегово потрапило в червону зону, ми додатково розгорнули, на випадок поступлення, до 130 ліжок. У цьому корпусі – новозбудованому – на 5 поверсі ми перепрофілювали ортопедо-травматологічне відділення під інфекційне відділення №2. Підготували і четвертий поверх — колишнє терапевтичне відділення — під інфекційне №3. Місця є. Головне — щоби медичний персонал не хворів і міг надавати допомогу пацієнтам".
За словами Йосипа Бубряка, в Берегівській ЦРЛ від початку пандемії занедужали понад 20 медиків. Загалом на Берегівщині наразі 332 хворих жителів. За останній тиждень занедужали 117 людей.
Попри те, що саме місто Берегово у "червоній" зоні, район – у помаранчевій, але також із обмеженнями, — каже керівник робіт із ліквідації надзвичайних ситуацій Федір Бімба.
"Закриті школи району. 6 листопада засідала комісія ТБ та НС. Там прийнято рішення про закриття дошкільного закладу в селі Гать. Спостерігається тенденція захворювання вихователів. СOVID-19 у них ще не зафіксовано, але тести вони здали. Наразі район у помаранчевій зоні. За підрахунками наших колег із лабораторного центру, район поки далі буде залишатися в помаранчевій зоні", — сказав Федір Бімба.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: