Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Понад 100 мисливців з Виноградівщини і Берегівщини змагалися за Кубок Владіслава Поляка

У неділю, 7 липня, мисливці та стрілки-любителі з Виноградівщини та Берегівщини зібралися на території мисливських угідь УТМР у с. Клинова гора для проведення змагань зі стендової стрільби по дисципліні «Американська траншея». Захід такого роду відбувся у районі вперше.

Організатором заходу став Виноградівський районний відокремлений підрозділ українського товариства мисливців та рибалок, а підтримав ініціативу та виступив спонсором дійства кандидат у народні депутати Владіслав Поляк

Змагання проходили за американським зразком і взяли в них участь 19 команд по 6 учасників у кожній (загалом понад 100 мисливців). Відстрілювали ціль з відстані 20-40 м. Всього участь у заході взяли близько 450 людей.

Самі мисливці зауважують, що заходів подібного роду для мисливців проводять дуже мало. Водночас висловили щире сподівання, що традиція збережеться і змагання стануть щорічними.

ІІІ місце у змаганнях посіла команда ПОТ «Королево-2», другим стало ПОТ «Вилок». Золото ж здобули учасники ПОТ «Медик». Учасники-призери отримали медалі, Кубки, а також цінні подарунки для команд від спонсора змагань.

Голова колективу ПОТ «Медик» Василь Ворю наголосив, що зустріч мисливців була напрочуд теплою, а результат команди – потішив.

«Такі змагання передусім важливі тим, що ми побачили тут старих друзів із різних куточків району, а деяких ми не бачили роками. І звісно ж приємно за свою команду, хлопці сьогодні дуже постаралися», - зауважив керівник команди-переможців.

Кандидат у народні депутати України Владіслав Поляк у своєму вітальному виступі зауважив, що радий був підтримати ініціативу колег-однодумців.

«Радий бути присутнім на перших у нашому районі змаганнях зі стендової стрільби. Я був щиро радий підтримати ініціативу колег-однодумців. Такі заходи для нас дуже важливі, вони об’єднують, навіть попри змагальне протистояння. Сьогодні кожна команда, кожен учасник прекрасно себе показали, і всі є переможцями, бо ви робите те, що приносить вам радість і задоволення. А це головне!» - привітав учасників політик.

Наостанок взяв слово Олександр Іваніга, очільник товариства «Фазан». Серед мисливців його називають старійшиною, оскільки він очолює мисливську організацію вже 50 років. За словами чоловіка, на його пам’яті у районі подібного заходу не проводили.

«Я очолюю мисливське товариство «Фазан» вже 50 років. Я не пам’ятаю, щоб у районі хтось проводив такі змагання. У наших рядах є почесний член Всеукраїнського товариства мисливців та рибалок – Владіслав Поляк,  він завжди дбає про інтереси товариства, завжди надає нам посильну допомогу, сприяє становленню мисливської справи. Ця його ініціатива чудова, нехай такі змагання проходять щороку», - сказав Олександр Іваніга.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: