Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Мелодія сердець: у Берегові пройшов концерт до Міжнародного дня сім’ї (фото)


«Мелодія сердець»…. Під такою назвою з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї сьогодні у міському Будинку культури відбулося чудове дійство-концерт за участі талановитих родин міста Берегове. Мелодії сердець, які лунали зі сцени, зачарували глядача щирістю, самобутністю та талантом.
Пісенні, інструментальні та танцювальні номери подарували вдячному глядачу родинні дуети, тріо та ансамблі Валентини та Богдана Галай , Івана, Романа та Юлі Чегіль, Золтана, Еріки і Розалії Товт, Маріїї,Вероніки та Віктора Сабов, Марії, Марічки,Ксенії та Володимира Кіз-Богачових, Іштвана, Ілони та Шамуеля Бобаль, Олега та Глаші Кузнецових , Андреї та Гергеля Качур, Тімеї та Лейли Шереш, Вікторії та Поліни Ткач, Альони та Валерії Семенків, Володимира та Володі Дзерин, Олександра та Андрія Вікук. Танцювальним подарунком на святі став циганський танець у виконанні учениць ЗОШ № 7.
На сцену поруч із професійними музикантами виходили бібліотекарі та лікарі, філологи та економісти, підприємці та священик. Всіх об’єднала любов до музики, пісні, творчості та родинних цінностей.
Натхненницею, автором та ведучою проекту стала талановита Аксенія Безик, керівник вокального ансамблю «Струни Берегове». Начальник управління освіти та культури Едіта Бабяк та голова профспілки працівників освіти Марія Бубняк привітали талановитих учасників свята та побажали творчих успіхів у проведенні подібних проектів! Нехай наше місто і надалі славиться своїми талантами!


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: