Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Депутат Берегівської міської ради звернулася до ЗМІ задля вирішення місцевих проблем

До видання звернулася депутат Берегівської міської ради Ірина Шелемон, аби за допомогою ЗМІ підняти низку проблем навколо двору, що утворюється багатоквартирними будинками по вулиці Корятовича. В будинках створено кілька ОСББ, які показали себе як ефективні об’єднання, за допомогою яких підвищується якість життя їхніх мешканців.
Зокрема, після проведених толок прибрано та впорядковано великий двір, на якому розміщені дитячі майданчики, бесідки, виділені місця  для паркування автомобілів.  Однак на прилеглій до дому території залишається кілька проблемних місць. Зокрема, це стара бесідка, яка знаходиться навпроти під’їздів ОСББ «Водник», і замість споруди для відпочинку давно стала накопичувачем будівельного сміття.  
Депутат зверталася до керівництва вказаного ОСББ з проханням вичистити бесідку, але позитивного рішення так і не дочекалася.  Ще одною проблемою, пов’язаною з ОСББ «Водник», є купа зрізаних гілок, яка утворилася в ході прибирань прибудинкової території, але вже не один місяць лежить  на майданчику біля 6-ї школи, і приростає сміттям. Усні звернення депутатки відносно цієї купи були проігноровані.


Паралельно Ірина Шелемон звертається через пресу до міської влади із переконливим проханням вирішити проблему сміттєвих урн вздовж Верке. Вони постійно переповнені, оскільки несвідомі мешканці навколишніх будинків використовують їх в якості сміттєвих контейнерів, і постійно наповнюють домашнім побутовим сміттям. Відтак депутат просить або налагодити регулярне прибирання цих урн, або взагалі демонтувати їх.


Користуючись нагодою, міський депутат звертає увагу також на стару проблему з напівзруйнованим туалетом, який є власністю мешканців приватного будинку по вулиці Шевченка, але знаходиться фактично у дворі багатоповерхівок. Даний об’єкт давно слід впорядкувати, а краще – демонтувати та за потреби перенести на приватну територію його власників. Також депутат просить власника сараю, що розміщений поруч із туалетом, закрити його дверима або в інший спосіб унеможливити потрапляння в нього сторонніх осіб. 


Зі своєї сторони, наше видання наголошує, що готове допомагати депутатам Берегівської міської ради незалежно від їхньої політичної приналежності, в їхній роботі з покращення життя міста, в тому числі й шляхом публікації їхніх звернень та звітів про виконану роботу. 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: