Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

За гроші Угорщини відремонтовано ще 5 дитячих садочків на Берегівщині (ФОТО)

За гроші Угорщини відремонтовано ще 5 дитячих садочків на Берегівщині (ФОТО)
18 квітня уповноважений з координації уряду Угорщини Іштван Грежа та президент Закарпатського угорськомовного педагогічного товариства (KMPSZ) Ілдика Орос урочисто відкрили 5 відновлених дитячих садочків на Берегівщині.
А саме у селах Мочола, Оросієво, Кідьош та два заклади - у місті Берегово.
Угорський уряд виділив для реалізації програми "Розвиток ДНЗ у Карпатському басейні" на 2017-2019 рр. 4,5 млрд форинтів.
Як повідомив Іштван Грежа, до теперішнього часу на Закарпатті вже відбулася модернізація 24 дитячих садків. І зазначив, що в області загалом планується збудувати та відремонтувати в цілому 130 ДНЗ у два етапи програми, яка зачепить потреби всього угорського населення у регіоні.
— Ми зараз бачимо зростання популярності угорських дитячих закладів у районах Верхньої Тиси, а насамперед там, де проживають угорці, включаючи Берегівський та Виноградівські райони, - зазначив Грежа. І пообіцяв, що угорський уряд і надалі всебічно турбуватиметься про закарпатських угорців.
На прес-конференції в Оросієві Ілдика Орос подякувала уряду Угорщини за підтримку. Вона також зазначила, що для всіх ДНЗ також передано ноутбуки, проектори, екрани і колонки.
— Більшість з цих садочків були збудовані ще за радянських часів, і до реконструкції не мали опалення, обігрівалися за допомогти старих печей, діти спали на залізних ліжках, тепер все змінилося, - зазначила Ілдика Орос. В тому числі вона зазначила, що нові угорські дитячі садочки будуть збудовані у Середньому, Великому Березному та Тересві, де також відчувається у них потреба.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: