Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

"Закарпаттяобленерго" почав відключати об'єкти водоканалу у Берегові через борги держави

Представники „Закарпаттяобленерго”, 26 лютого об 11:45 за борги відключили від електроенергії базу ТОВ «Водоканал Карпатвіз» у м. Берегово, вул. Б. Хмельницького, 99.


Тут розташований центральний офіс, майстерні, гаражі, склади. А далі погрожують відключити всі інші об'єкти. Таким чином місто обласного значення може одного дня залишитися без води.

Про це повідомив Mukachevo.net начальник водоканалу Йосип Галайда, який каже, що проблема виникла через державний борг перед підприємством за субсидії та пільги.

— Це не перше попередження від Берегівський РЕМ, що відноситься до ПрАТ „Закарпаттяобленерго”, про припинення відключення від електроенергії об’єктів водопостачання та водовідведення у місті Берегово. Було вже таке і в листопаді- грудні 2017 року і в січні 2018 року. Але ніхто нічого тоді не відключав. Тобто, на нашу думку, відносилися з порозумінням ситуації. Адже мова йде про відшкодування пільг та субсидій з боку держави, яку не отримували також й газопостачальники та інші надавачі комунальних послуг. А тепер у нас вимагають у будь-який спосіб сплатити цей борг, а потім коли державні кошти надійдуть, то електропостачальники зарахують їх як авансовий платіж...

Однак наш водоканал не має таких коштів! Кошти, які поступають з державного бюджету, пільги та субсидії водоканал може використати тільки на оплату за спожиту електроенергію. Подібна ситуація у всіх водоканалах Закарпаття та й по всій Україні, - розповів Йосип Галайда.

Наразі головний офіс водоканалу в Берегові практично припинив свою роботу. Хоча тут знаходиться центр з моніторингу ситуації на всій мережі (адже питна вода поступає у місто з водозабору у селі Геча). Що буде далі поки що невідомо. Йосип Галайда пообіцяв повідомляти про розвиток ситуації у Берегові.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: