Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Прогноз погоди на 29 березня: в Україні знову буде прохолодно, вночі місцями до -5

Прогноз погоди на 29 березня: в Україні знову буде прохолодно, вночі місцями до -5
29 березня в Києві хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах вночі та вранці місцями ожеледь, слабке налипання мокрого снігу, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-3 градуси, вдень +2...+4 градуси.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, тільки у Львівській області місцями невеликий дощ, вдень дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...+2 градуси, вдень +3...+11 градусів.

У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень невеликий мокрий сніг, вночі та вранці місцями ожеледь, температура вночі -3...-8 градусів, вдень -1...+4 градуси.

У Моршині вночі без істотних опадів, вдень дощ, температура вночі -1...+1 градус, вдень +7...+9 градусів.

У Трускавці вночі без істотних опадів, вдень дощ, температура вночі -1...+1 градус, вдень +7...+9 градусів.

У Сваляві вночі без істотних опадів, вдень дощ, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +6...+8 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах вночі та вранці місцями ожеледиця, слабке налипання мокрого снігу, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, у Чернігівській і Сумській областях -5...-11 градусів, вдень -3...+6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг із дощем, вдень без істотних опадів, на дорогах вночі та вранці місцями ожеледиця, слабке налипання мокрого снігу, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-5 градусів, вдень -1...+6 градусів, у Кіровоградській і Вінницькій областях +3...+10 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах вночі та вранці місцями ожеледиця, слабке налипання мокрого снігу, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-6 градусів, вдень -1...+6 градусів, у Донецькій області +3...+8 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, вдень +5...+13 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...+6 градусів, вдень +7...+12 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі +3...+5 градусів, вдень +9...+11 градусів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Береговому

вологість:

тиск:

вітер: